Kniha návštěv

Datum 07.03.2011
Vložil Dana
Titulek Svěřili jsme se opravdu do šikovných a odborných rukou.

Byla jsem u svého dobrého přítele v Proseči i se svým přítelem, kde jsme se ubytovali v privátu Dan. Bylo to tam velice příjemné a společnost ještě milejší. Máme odtamtud spousty krásných zážitků, včetně takového, že jak já, tak i můj přítel trpíme bolestí zad,jak bederní, tak krční páteře, vždy bylo mým snem si nechat udělat masáž celého těla a v tento víkend se mi tento sen stal skutečností a když viděl můj přítel, který byl celou masáž u mě, jak se mi ulevuje a je mi to příjemné,tak i on se svěřil do rukou rekvalifikovaného masérského odborníka "nyní už náš společný přítel" Daniel, který nám uštědřil tu příjemnou proměnu našich těl, byla to opravdu úžasná, relaxační masáž, která mě i mému příteli velice pomohla, jen by jsme k němu potřebovali jezdit minimálně dvakrát do týdne. Oběma nám moc pomohla a uvolnila celé tělo. Svěřili jsme se opravdu do šikovných a odborných rukou. Já i můj přítel, jsme měli úplně stejné pocity, kdy jsme oba cítili na zádech přesně to, co vám dávají v nemocnici na záda, když jdete na elektroléčbu, jenže s tím, že na vás dají přístroj a u Daniela jsem to cítila v jeho dlaních. Nechtěla jsem tomu ani věřit, ale normálně to brnělo jako ty elektrodestičky. Myslím si, že by to měl vyzkoušet každý, protože tohle je opravdu nezapomenutelný a příjemný zážitek, který pomáhá jak k uvolnění svalů, tak i mysli. Spadne z vás veškerý stres i únava, po takovéto masáži se cítite jako znovu zrození. Vyzkoušejte a uvidíte sami. Já společně i s přítelem se už velice těšíme a nemůžeme se dočkat, až tam znovu pojedeme a nebo přijede Daniel k nám.

 

Kontakt

Masáže Semily

masazeprovas@centrum.cz

DANIEL Bismiler - Proseč 22, 513 01 Semily MOBILNÍ MASÉR PRO OBLAST SEMILSKO, TURNOVSKO, ŽELEZNOBRODSKO A NEJEN PRO TYTO OBLASTI

+ 420 721 282 066
SKYPE: klidarelax

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode